7.30 // BMW

Müzik Sistemi Bebek Koltuğu Geniş Bagaj Talep Üzerine Şoför Klima Hidrolik Direksiyon Kış Lastiği

                                       

 7.30 // BMW

Müzik Sistemi Geniş Bagaj Talep Üzerine Şoför Klima Kış Lastiği

                                       

 7.30 // BMW

Müzik Sistemi Geniş Bagaj Talep Üzerine Şoför Hidrolik Direksiyon

                                       

 
Universal Car Rental
 Ödeme Şekilleri
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Visa, Eurocard, Master Card , veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.
 Kullanım Yaşı / Ehliyet
En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 20 yaşındaki kişiler A,AA, B , grubu araçları kiralayabilirler. C, D, DA,, E grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 24 yaşında olma koşulları aranır.
 Kiralama Süresi / İlave Sürücü
En az kiralama süresi 24 saattir.
 Teslim / Bırakma
Miller ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak Miller ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi “FİYAT TARİFESİ” broşürünü bakınız.
 Trafik Cezaları
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
 Şöfor Hizmeti
Şoför arzu edildiğinde, kiralama ücreti günlük 60 YTL’dir. Şoför giderleri
UNIVERSAL CAR RENTAL’a aittir.
 Port Bagaj
Port Bagaj ücreti günlük 8 USD’dir.
 Bebek Koltuğu
Bebek koltuğu kiralama ücreti günlük 20 YTL’dir.
 Uzun Süreli Kiralama
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız
 Sigortalar
Miller, müşterilerini kanunların emrettiği şekilde sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi ; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası , diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (kasko) sigortalarıdır. Kiracı her hangi bir kaza durumunda aracın yerini değiştirmeden en yakın polis veya jandarma merkezine başvurarak Kaza Tespiti ve Alkol Tespiti raporlarını , temin etmelidir. Aksi durumda sigorta geçersiz kabul edilip , meydana gelen zararlar kiracıdan talep edilir.Kaza ve Alkol raporlarının belgelendirmesine rağmen aşağıda açıklanan hallerdeki hasar sorumluluğu ve buna ilişkin kayıpları karşılamak kiracıya aittir.
*Sürücünün kaza anında alkol veya uyuşturucu etkisi altında olması, Kazanın yasal hız sınırının aşılması sonucunda meydana gelmesi ve bu durumun resmi raporlarda belirtilmesi.
 Teslim Gecikmeleri
Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü , 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır
 İlave Sürücüler
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı,ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Daha fazla bilgi için “FİYAT TARİFESİ” broşürüne bakınız.
 Önemli Notlar
Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.
 

UNIVERSAL CAR RENTAL fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen otomobil tiplerini önceden
haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

    Copyright by Universal Car Rental ©  2007 | Kullanım Şartları | İletişim
    Bu Site En İyi 1024 * 768 Çözünürlükte  IE 6+ Sürümlerde İzlenebilir